مطالب سایت

16 خاصیت دانه چیا / مصرف دانه چیا برای رژیم لاغری
16 خاصیت دانه چیا / مصرف دانه چیا برای رژیم لاغری
دانه چیا یا چیاسیت چیست ؟ 16 خاصیت دانه چیا / مصرف دانه چیا برای رژیم لاغری دانه‌ چیا که نام دیگر آن چیا سیت می‌باشد دانه خوراکی از خانواده‌ی نعنایی است دانه های گیاه چیا فواید زیادی برای سلامتی دارند که در این جا خواص دانه چیا برای لاغری ، بارداری ، پوست و مو و همچنین طرز مصرف دانه چیا را به شما خواهیم گفت
کینوا چیست / مصرف کینوا برای رژیم لاغری
کینوا چیست / مصرف کینوا برای رژیم لاغری
کینوا چیست / مصرف کینوا برای رژیم لاغری : مطمئناً شما هم می خواهید بدانید گیاه کینوا چیست و چه خواصی دارد که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است؟! یا بخواهید بدانید که قیمت کینوا خرید و نحوه مصرف آن چگونه است و سوالاتی درباره این گیاه داشته باشید.
خواص فوق العاده جینسینگ سفید
خواص فوق العاده جینسینگ سفید
خواص فوق العاده جینسینگ سفید : مصروف جینسینگ برای زنان نیز مفید است یکی از مهم‌ترین خواص جینسینگ برای زنان تنظیم کردن قاعدگی در آنهاست همچنین مصرف این گیاه برای زنانی که در ابتدای یائسگی می‌باشد بسیار مفید است چرا که باعث تنظیم تولید استروژن از تخمدان‌های آنها می‌شود به علاوه به دلیل خاصیت خنک کنندگی جینسینگ این گیاه گر گرفتگی ناشی از یائسگی را درمان می‌کند . از دیگر خواص جینسینگ برای زنان می‌توان به خواص ضد پیری آن اشاره کرد در واقع مواد تشکیل دهنده‌ی جینسینگ برای سلامتی پوست زنان بسیار مفید است و چربی پوست را متعادل می‌کند مصرف جینسینگ در زنان موجب افزایش میل جنسی در آن‌ها می‌شود در واقع جینسینگ با تنظیم هورمون‌ها موجب تحریک میل جنسی می‌شود و به خصوص میل جنسی را در زنانی که در دوران یائسگی قرار دارند افزایش می‌دهد .
از خواص و مضرات زعفران بیشتر بدانید
از خواص و مضرات زعفران بیشتر بدانید
خواص فوق العاده زعفران: برای بهبود عمل کرد دستگاه گوارش و افزایش اشتها مفید است . از آنجا که طبیعت گرم دارد سرفه و سرما خوردگی را درمان می کند . نفخ و اسید معده را نیز از بین می برد . به شیر ولرم زعفران اضافه کنید و قبل از خواب بخورید تا خواب راحتی داشته باشید . زعفران حل شده در شیر خشکی و خارش پوست را نیز از بین می برد .از آنجا که به گردش خون کمک می کند
تمام آنچه در مورد شوید باید بدانید
تمام آنچه در مورد شوید باید بدانید
شوید یا شبت طبیعت گرم و خشک دارد و از سبزیجات معطری است که خواص دارویی زیادی دارد . منبع غنی از آنتی اکسیدان ها ، فلاونوئیدها ، ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامینB،آهن ، منگنز وکلسیم می باشد.